Kolejna udana zbiórka pieniędzy

Wielkimi krokami zbliża się mecz derbowy z Szombierkami Bytom, który odbędzie się 15 listopada o godzinie 19:19.
Nie będą to tylko derby, bo na tym spotkaniu będziemy obchodzić 15 lecie działalności naszej grupy Ultras South Inferno.
Dla nas jest to bardzo ważne wydarzenie porównywane do stulecie klubu dlatego na meczu z Zielonymi będzie zaprezentowana specjalna oprawa, a jaka to trudno się nie domyśleć.
By wszystko zrealizować zgodnie z naszymi planami potrzebujemy do tego odpowiednie środki pieniężne i tutaj na wysokości zadania kolejny raz stanęli kibice Ruchu Radzionków za co już teraz dziękujemy.
Dwa tygodnie temu na meczu z Wartą Zawiercie zebraliśmy rekordową sumę, bo aż 862, 13 zł i ta kwota zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania, bo nigdy na cele Ultras nie znalazło się tyle pieniędzy w puszce.
Druga zbiórka została przeprowadzona w dniu wczorajszym na spotkania z Unią Dąbrowa Górnicza i zebrana suma również zasługuje na uwagę, bo choć na trybunie zasiadło znacznie mniej widzów to w puszce znalazło się 383, 10 zł.
Jako SI'04 dziękujemy za każdy grosz wrzucony do puszki jak i za przelewy na konto i już teraz zapraszamy na mecz z Szombierkami Bytom.
Świętujcie razem z nami 15 lecie South Inferno, a to, że grupa nadal istnieje to nie tylko zasługa samych członków, ale również pozostałych kibiców Ruchu, którzy od 15 lat nam pomagają finansowo i nie tylko.Dodane: 2019-10-20
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04