Remisujemy w Mikołowie

W sobotę nasza drużyna zagrała na wyjeździe z AKS Mikołów. Po ostatniej wpadce Szombierek znowu pojawiła się nadzieja na zbliżenie się do "Zielonych", jednak na Cidry w tej kolejce czekała ciężka przeprawa w postaci Mikołowa.
Dla nas kibiców również był to wyjazd rundy jesiennej, bo patrząc na wyjazdy z tej rundy to Mikołów z kilku powodów byl najciekawszym kierunkiem.
Po pierwsze teren ciekawy, gdzie mocny fan club posiada Ruch Chorzów, po drugie do tej pory jeszcze  nas w Mikołowie nie widzieli no i po trzecie fakt, że zapowiadał się mecz na szczycie.Główna grupa do Mikołowa ruszyła autokarem, a pozostała część dojechała autami no i tradycyjnie jeden z fanatyków pociągiem z Lublina.
Powinien być on wzorem do naśladowania szczególnie dla tych, co mają problem jechać z Radzionkowa.
Ostatecznie 62 kibiców Ruchu pojawiło się w Mikołowie.
Był dla nas przygotowany sektor gości, jednak do niego nie wchodzimy, ponieważ miejsce obok sektora było o wiele lepsze i przede wszystkim darmowe
Pojawili się również lokalni kibice, którzy odpalili dwa razy świece dymne i coś tam od czasu do czasu śpiewali.
Gra naszych piłkarzy nie wyglądała najgorzej tylko brakowało tego wykończenia dlatego mecz zakończył się remisem 1:1 chociaż szansa na wygraną była spora i szkoda, że tak się nie stało, bo Szombierki znowu tracą punkty.
Do końca rundy jesiennej zostały już tylko trzy mecze w tym wyjazd do Poraja i na zakończenie wielki hit z Szombierkami Bytom!Dodane: 2019-10-28
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04