15 lat South Inferno !!!

Dzisiaj wielki dzień ruchu ultras w Radzionkowie!
29 października 2004 roku powstała właśnie nasza grupa ultras South Inferno i dzisiaj mija 15 lat od tego wydarzenia.
To właśnie wtedy trzy osoby wspólnie postanowiły założyć taką grupę wiedząc, że lada moment swoją działalność zakończy jeszcze wtedy działająca Brygada RR.
Po kilku dniach od ogłoszenia o powstaniu South Inferno, do grupy zaczęły dołączać nowe osoby, które chciały wprowadzić całkiem nowy styl na radzionkowskich trybunach.South Inferno zadebiutowało na wyjeździe w Opolu, gdzie wspólnie z Brygadą RR przygotowana została oprawa.
To właśnie tam została przekazana pałeczka od BRR, a na wiosnę podczas meczu ze Śląskiem Wrocław oprawa przygotowana została już tylko przez SI’04.
Do dnia dzisiejszego jesteśmy odpowiedzialni za ruch ultras w Radzionkowie i jesteśmy jedną z najstarszych tego typu grup w Polsce.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom Ruchu, którzy wspierają nas od lat finansowo.
Zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc podczas meczów i tak naprawdę bez Was nie było by nas.
Patrząc na scenę kibicowską w naszym kraju, gdzie niestety coraz częściej całkowicie znikają lub zawieszają swoją działalność grupy ultras, to tym bardziej jesteśmy dumni, że dzisiaj świętujemy 15 lecie działalności.
Lata nam lecą nie tylko na scenie kibicowskiej ale również z roku na rok jesteśmy coraz starsi, ale mimo wszystko ruch Ultras to nasza pasja, a Ruch Radzionków to nasze życie.
A już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z Szombierkami Bytom, który odbędzie się 15 listopada (Piątek) o godzinie 19:19.
To właśnie na tym spotkaniu

SOUTH INFERNO 2004 - 2019Dodane: 2019-10-29
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04