Wisieńka na torcie - na zakończenie roku derby z Szombierkami !

Po ostatnim wyjeździe w rundzie jesiennej przyszedł czas na ostatni mecz domowy w 2019 roku, a tu prawdziwa wisienką na torcie czyli derby z Szombierkami Bytom.
Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy piątek o godzinie 19:19.
Taka, a nie inna godzina, bo Szombierki powstał tak samo jak my, czyli w 1919 roku i na początku roku Zieloni świętowali stulecie.
Mecze rozgrywane wieczorem przy sztucznym oświetleniu mają swój klimat, a dodając fakt, że będą to derby to emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że od początku sezonu gonimy lidera z Bytomia ale za bardzo nam to nie wychodzi.
W piątek jedynie nasz zespół będzie mógł pomniejszyć przewagę Szombierek, ale czy tak będzie to czas pokaże.
Nie zabraknie również emocji na trybunach, a o podgrzanie atmosfery w ten piątkowy, zimny wieczór zadba grupa ultras South Inferno, która będzie świętować swoje 15 lecie istnienia.
Klub również uruchomił przedsprzedaż biletów, bo zainteresowanie jest bardzo duże i kto wie, czy w piątek kasa nie będzie zamknięta.
Oprócz tego kibice Ruchu proszą, aby każdy wziął ze sobą szalik, czyli obowiązkowy atrybut kibica o którym pamiętają nieliczni przed wyjściem na mecz, a przecież klubowy szal to też element oprawy.
Chociaż kibice Szombierek nie zawsze jeżdżą za swoją drużyną, a przeważnie wybierają tylko niektóre wyjazdy, to w piątek możemy się spodziewać licznej grupy Zielonych w sektorze gości.
Poza Stilonem Gorzów będzie to druga ekipa, która odwiedzi nasz "Orlik" (Nie licząc pikników z Gwarka TG).
Wszystkich kibiców Ruchu zachęcamy do przyjścia do młyna i namawiajcie wszystkich kolegów.
Takich spotkań nie można odpuszczać, a tylko dzięki Wam będziemy mogli "zamknąć" 2019 rok w dobrym, kibicowskim stylu!Dodane: 2019-11-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04