Tradycjonaliści z South Inferno

Runda jesienna po spadku z III ligi była dla nas bardzo pracowita już od samego początku rundy.
W drugiej kolejce na meczu domowym świętowaliśmy stulecie Ruchu Radzionków, a w późniejszym czasie podczas spotkania z Wartą Zawiercie i na wyjeździe w Poraju również przygotowaliśmy prezentacje, które głównie składały się z pirotechniki i nie był to dla naszej grupy koniec.
Na zakończenie roku czekała nas jeszcze jedna, ważna „misja” związana a urodzinami South Inferno.
Kilka dni wcześniej obchodziliśmy 15 lecie działalności na polskiej scenie Ultras i ten dzień nas podwójnie zmotywował do tego, by podczas meczu z Szombierkami dać prawdziwy pokaz Ultras w naszym stylu.
Oczywiście nie było by tego wszystkiego, gdyby nie zbiórka przeprowadzane podczas wcześniejszych meczów i z tego miejsca dziękujemy wszystkim kibicom za każdą złotówkę wrzuconą do naszej puszki.
Szczególnie na uwagę zasługuje kwota zebrana na meczu z Wartą Zawiercie, bo wtedy kibice wrzucili rekordową sumę 862,13 zł.
Nie obyło się bez problemów w czasie przygotowań oprawy na 15 lecie South Inferno, ale to już raczej standard w naszych szeregach i można powiedzieć, że się do tego przyzwyczailiśmy, chociaż teraz był stan „krytyczny” i jeszcze na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem była malowana oprawa.
Czas nam uciekał, szybki obiad w domach i już trzeba było wychodzić na Orlik.
Tu również dziękujemy kibicom spoza naszej grupy, którzy znacznie wcześniej pojawili się na Orliku i nam pomagali w przygotowaniach.
Gdy trybuna się zapełniła do ostatniego miejsca, a sędzia rozpoczął spotkanie derbowego to był to też dla nas znak, że czas zacząć świętowanie naszych urodzin!
Ostatnie poprawki, sprawdzenie zamocowanych linek, rozłożenie piro i w górę idzie okrągła sektorówka znana już wcześniej z internetu z logiem na 15 lecie ruchu Ultras tworzonego przez South Inferno.
Po bokach znajdował się napis z nazwą naszej grupy, a na młynie odpalono stroboskopy w asyście flag na kiju. Gdy wszyscy myśleli, że jest to już całość to za naszą trybuną w górę poleciały wyrzutnie, które dały niesamowity efekt.
Co ciekawe prezentacja została pokazana w 15 minucie meczu ale nie mieliśmy nawet tego w planach i był to całkowity „spontan”
Druga połowa to i druga oprawa.
Naszą trybunę i ponad 200 osobowy młyn rozjaśniły race wraz z świecami dymnymi, a na płocie rozwieszony został transparent z hasłem „Tradycjonaliści”, który tym jednym słowem opisał naszą grupę.
Dla nas pirotechnika to najważniejszy element Ultrasowania i od 15 lat race głównie palimy na stadionach, a nie gdzieś w lasach czy na dworcach.
Nie tylko mecz z Szombierkami Bytom był dla nas udany ale i cała runda stała na wysokim poziomie i wpisała się w historię naszej grupy i całego Ruchu Radzionków.
Przed nami przerwa zimowa ale już nie umiemy się doczekać startu rundy wiosennej, bo mamy znowu plany i również może być ciekawie.
15 lat na scenie Ultras – jesteśmy z tego dumni tym bardziej w czasach, gdzie niestety Ultraska na trybunach zanika, ale My jesteśmy Tradycjonalistami i dbamy o to, co jest dla nas najważniejsze, a najważniejszy jest Ruch Radzionków i ruch Ultras !

ULTRAS LIBERI - SOUTH INFERNO'04 !!!


Dodane: 2019-11-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04