Nie prześpij zimy - zadbaj o zdrowie !

Za oknami zima i połowa grudnia, czyli już stroimy choinkę, w sklepach karpie pływają w zbiornikach no i lada moment pijani z racą w ręce będziemy witać nowy rok.
Niby wszystko fajnie ale czegoś brakuje. No tak - tych piłkarskich weekendów, meczów na Orliku i wyjazdów w "rodzinnym" gronie.
To nas czeka dopiero na wiosnę, więc do pierwszego meczu jeszcze sporo czasu.
Teraz pytanie jak Wy spędzacie ten zimowy okres? Pewnie większość włącza tryb oszczędny czyli praca, dom, pilot, piwo, praca, dom, pilot, piwo i tak w kółko.
W weekend ewentualnie kino i zakupy.




A może by tak zmienić pilot na rękawice do boksu lub mma, a piwo na odżywkę białkową na siłowni?
Nie jest to żadna nowość, że najbardziej popularnym sportem wśród kibiców są sporty walki i siłownia dlatego zachęcamy wszystkich kibiców Ruchu do tego by dbali o swoją kondycję, rozwijali się fizycznie i nabierali doświadczenia, które może się przydać w życiu codziennym.
Nie mieszkamy na pustyni, a warunki mamy bardzo dobre. Siłownie w naszych okolicach wyrastają jak grzyby po deszczu no i przede wszystkim w Radzionkowie obok Orlika przy ul. Knosały 61A od dłuższego czasu działa sekcja mieszanych sportów walki "Ikizama MMA Radzionków".
Zajęcia MMA w klubie odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 19:00, a we wtorki i czwartki o 19:15 można potrenować boks.
Widzicie gościa na kanapie na głównym zdjęciu?
Piwerko, telewizor niby wszystko fajnie, żyć nie umierać, ale do czasu.
Do czasu gdy nie zauważycie, że Wasi koledzy się rozwijają i chcą "coś" zrobić ze sobą dla siebie, a nie dla mody czy lansu, bo tu też często tak bywa, że po miesiącu kończą zajawkę sportową ale w tym czasie na instagrama wpadło 537 zdjęć z siłowni.
Nie prześpijcie tej zimy, nie zamulajcie, tylko tRRenujcie, a dobre Wam to wyjdzie!



Dodane: 2019-12-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04