Cider Partner

Kolejną formę wsparcia dla naszego klubu uruchomił kilka dni temu zarząd Ruchu Radzionków.
W dzisiejszych czasach problemy finansowe w klubach to normalna rzecz, a Ci najmniejsi zawsze mają pod górkę co blokuje rozwój całej drużyn i nie inaczej jest w Radzionkowie.
W naszym mieście Burmistrz niechętnie przekazuje pieniądze na piłkę nożną, choć od lat głównym mottem miasta jest „Radzionków miastem sportu”.
Ktoś może powiedzieć, że tyle firmy wspiera Ruch Radzionków, bo na każdym kroku widać banery ale są to kwoty bardzo małe, które i na 5 ligę są nie wystarczające.
O jednego, dużego sponsora też trudno w niskich ligach. Czasami znajdzie się jakiś „wariat” z pieniędzmi, który sobie wymarzył, by doprowadzić drużynę do ekstraklasy czy ligi mistrzów, ale są to rzadkie przypadki.
Zresztą kilka lat temu sami byliśmy świadkami, jak Tomasz Baran zainwestował mnóstwo pieniędzy i doprowadził Ruch Radzionków na zaplecze ekstraklasy ale skończyło się to dla nas źle, a marzenia o wielkiej piłce w Radzionkowie znowu stały się tylko marzeniami.

Coraz popularniejszą formą wsparcia są sami kibice i sympatycy.
Nadal uważamy, że najlepszym źródłem dochodowym jest obecność kibiców na meczu, bo na tym każdy może skorzystać – piłkarze mają wsparcie, klub pieniądze z biletów, a My pełne trybuny.
Jednak nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli, dlatego kolejną formę wsparcia finansowego uruchomił zarząd naszego klubu.
Do tej pory Ci najwięksi sponsorzy, którzy chcą mieć też swoją reklamę na boisku czy koszulkach mogą dołączyć do „Klubu Złoty Cider”, gdzie do wyboru są różne opcje wsparcia finansowego.
Kibice, którzy również chcą przekazać minimum 10 zł miesięcznie mogą zapisać się na Członka Klubu i w ten sposób każdy członek może nawet decydować o tym, kto ma zostać w zarządzie Ruchu.
„Cider Partner” to nowy program, który skierowany jest do tych „średnich” podmiotów.
Jedni mają za mało pieniędzy, by dołączyć do Klubu Złoty Cider, ale znów chcą przekazywać więcej pieniędzy, niż Członek Klubu dlatego „Cider Partner” jest idealnym rozwiązaniem.
Składka miesięczna wynosi 50 lub 100 zł, a w zamian można otrzymać karnet nawet dla dwóch osób.

Pełen opis programu „Cider Partner”

Przedmiotem niniejszego programu jest promocja identyfikacji wizualnej firmy lub osoby prywatnej zwanej „CiderPartnerem".
- Celem promowania identyfikacji wizualnej „CiderPartnera" jest zwiększenie popularności oraz dotarcie przez niego do szerszego kręgu odbiorców.
- W celu osiągnięcia celu, Klub Sportowy Ruch Radzionków będzie promował działalność „CiderPartnera" na stronie www.ruchradzionkow.com oraz poprzez inne nośniki klubowej informacji, takie jak: magazyn "Ciderland" i klubowy fanpage.
- Dodatkowo w celu zwiększanie popularności wśród potencjalnych odbiorców „CiderPartner"otrzyma materiały promocyjne w postaci naklejek przedstawiających logo programu. Naklejki w dwóch wersjach na szybę oraz do wewnątrz punktu usługowo-handlowego są dodatkowym wsparciem dla „CiderPartnera" jednakże ich zastosowanie nie jest obowiązkowe.
- W zamian za realizowanie zadań opisanych wyżej „CiderPartner"zobowiązuje się przekazywać na cele statutowe Klubu miesięczną opłatę w wysokości 50 zł lub 100 zł.
- W ramach realizacji programu „CiderPartner" otrzyma karnety uprawniające do oglądania meczy Ruchu Radzionków w całym sezonie rozgrywkowym! Rodzaj i ilość przyznanych karnetów uzależniona jest od wysokości przekazywanej miesięcznie kwoty, według następującego podziału: 50 zł - 2 karnety normalne lub 1 karnet VIP, 100 zł - 2 karnety VIP.


Dodane: 2020-01-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04