Bluza "Tradycjonaliści"

Na forum od kilku dni prowadzone są zapisy na nowe bluzy z Ruchu Radzionków, a za całość odpowiedzialna jest nasza grupa ultras South Inferno.
Do tej pory nie mieliśmy problemów z wydaniem szalików, koszulek czy smyczek na klucze, a temat bluz był przeważnie odkładany na bok, dlatego czas to zmienić. Oczywiście jakiś czas temu zostały wydane dwie bluzy, ale były to bardzo dawne czasy.
Jeśli chcemy, by w młynie i na wyjazdach dominowały nasze barwy i nasz herb to takie rzeczy oprócz tego, że muszą powstać to muszą być też przez Was kupowane.



Zapisy prowadzimy do najbliższej środy czyli 4 marca i swój rozmiar można podać na forum w odpowiednim temacie lub u członków South Inferno.
Koszt bluzy to 135 zł i taka cena, a nie inna, ponieważ chcemy, by bluzy były najwyższej jakości wraz z całą grafiką.
Odnośnie grafiki jako ciekawostkę możemy napisać, że i tutaj chcemy być oryginalni i cały przód został zaprojektowany od podstaw, czyli nikt nam nie zarzuci, że to jakaś kopia.
Kilka słów o samej bluzie.
Dla odmiany będzie to ciemny odcień zieleni, czyli coś innego niż poprzednie nasze ubrania, które przeważnie były w kolorze czarnym, szarym lub białym.
Z tyłu bliżej szyi będzie napis Ruch z herbem, na rękawie również nasz herb i najważniejszy przód, czyli hasło z naszej oprawy z derbów z Szombierkami Bytom "Tradycjonaliści".
Jeśli wszystko zostanie zrealizowane tak jak tego chcemy, to będą to na prawdę bluzy warte tej ceny.
Zachęcamy do zakupu !

Forum -> http://forum.ultrasruch.com/viewtopic.php?f=12&p=82953#p82953

Przykładowy projekt



Dodane: 2020-03-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04