Wspierajmy Pogotowie Ratunkowe w Radzionkowie

Od kilku tygodni na całym Świecie panuje groźny Koronawirus, który zaraża i zabija ludzi.
Społeczeństwo jednoczy się w różny sposób namawiając wszystkich to tego, by nie wychodzić z domów ale są też prawdziwi bohaterzy, którzy muszą wyjść z domu by ratować ludzi, a są to lekarze i wszystkie placówki, które działają na pełnych obrotach.
Na całym Świecie również kibole starają się pomagać, szczególnie w Polsce, gdzie w różnych miastach kibice zbierają fundusze na najpotrzebniejsze rzeczy w szpitalach.
Pojawił się również apel z prośbą od Pogotowia Ratunkowego w Radzionkowie, które potrzebuje niezbędne środki do funkcjonowania w tym trudnym okresie.


Aktualnie Pogotowie dysponuje jeszcze potrzebnymi środkami, jednak w przypadku gwałtownego wzrostu liczby pacjentów środki te mogą się szybko wyczerpać, a patrząc na statystyki i zapowiedzi to może to nastąpić w najbliższym czasie.
Pilnie potrzebne są: gogle ochronne, przyłbice, maski chirurgiczne, kombinezony ochronne, środki do dezynfekcji powierzchni oraz środki do dezynfekcji rąk itp. 
O ile część tych środków można kupić w najbliższym sklepie to np. kombinezony ochronne są już trudno dostępne.
Jeden z naszych kibiców ma dostęp do około 40 sztuk, dlatego ruszamy ze zbiórką pieniędzy, by móc zakupić i przekazać to i inne potrzebne rzeczy.
Oczywiście wszystko zależy od kwoty jaką zbierzemy, ale po kilku godzinach na konto wpłynęło już ponad 500 zł i jesteśmy dobrej myśli.

Zbiórka nie będzie trwała długo, ponieważ sytuacja w kraju z wirusem rozwija się dynamicznie, dlatego trzeba już szybko działać.
Pieniądze będą zbierane do czwartku lub piątku.
Liczymy na dobry odzew !

Pieniądze można przelewać na konto
33 1140 2004 0000 3902 6621 2142
MBANK Z DOPISKIEM POMOC
Dodane: 2020-03-23
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04