Zbiórka zakończona - zebraliśmy 4204,24 zł !

Drodzy Kibice! Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją podsumowującą przeprowadzoną zbiórkę na rzecz Radzionkowskiego Pogotowia Ratunkowego.
W ostatnich dniach zewsząd dochodziły nas słuchy o konieczności wsparcia Pogotowia w naszym mieście, które na wypadek gwałtownego wzrostu liczby zachorowań spowodowanych powszechnie panującym Koronawirusem potrzebowało gwarancji posiadania niezbędnego sprzętu medycznego. Nie zastanawiając się wiele wychodzimy z inicjatywą naprzeciw i w dniu 23.03.br. organizujemy zbiórkę.Mając na uwadze, że dostępność środków dezynfekujących, ale przede wszystkim artykułów medycznych jest mocno ograniczona, a w niektórych przypadkach ich zdobycie graniczy z cudem poruszyliśmy wszystkie możliwe kontakty. Efektem naszych starań było pozyskanie:

33 sztuk okularów ochronnych,
34 kombinezonów ochronnych,
70 litrów płynu antybakteryjnego,
20 sztuk przyłbic,
140 masek ochronnych,
12 butli pięciolitrowych do dezynfekcji karetek i szpitali,
700 rękawiczek,
10 żeli do mycia rąk,
4 litry płynu antybakteryjnego do sanitariów,
Prezent dla pracowników pogotowia

Ostateczna kwota, która wpłynęła na nasze konto osiągnęła wysokość 4 204,14 zł i przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Chcieliśmy serdecznie podziękować firmie Castorama Tarnowskie Góry, która przekazała 100 masek ochronnych, firmie PM-Car, która wsparła zbiórkę finansowo i przede wszystkim naszym piłkarzom i kibicom, którzy licznie przyłączyli się do akcji

W dobie bieżącego zagrożenia warto dodać, że Miasto Radzionków w ostatnim czasie również postanowiło wesprzeć Pogotowie nadzwyczajnymi środkami, a mianowicie 10 l (słownie: dziesięcioma litrami) płynu do dezynfekcji rąk.
No cóż ... przyzwyczailiśmy się do tego, że kiedy znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia możesz liczyć tylko na siebie, albo na kibiców, ale na pewno nie na Urząd Miasta.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!
Dodane: 2020-03-27
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04