Bliżej niż dalej ?

Nadal siedzimy w domu, nadal spędzamy weekendy w poszukiwaniu jakiego zajęcia i nadal wspominamy sobie stare czasy na różnych zdjęciach związanych z Ruchem Radzionków.
Ale powoli wszystko wraca do normy i z tygodnia na tydzień obserwujemy jak nasz kraj zaczyna funkcjonować.
Do ideału jeszcze daleka droga, ale piłkarze Ruchu zaczynają już trenować, a w TV można zobaczyć np. Bundesligę, jednak jaka z tego frajda jak trybuny są puste, a doping puszczany jest z głośników? Niestety w tym przypadku zdecydowanie ważniejszy jest pieniądz niż atmosfera.Powoli kreuje się również i nasza IV liga.
Już teraz wiadomo, że żadna drużyna nie spadnie, a cała tabela zostaje tak jak teraz, czyli o awans do III ligi powalczą Szombierki Bytom, a przeciwnikiem będzie ŁKS Goczałkowice Zdrój, czyli drużyna, gdzie sporo inwestuje Łukasz Piszczek.
Drużynę, która awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej, wyłoni jeden mecz rozegrany 20 czerwca na neutralnym boisku w Łaziskach Górnych.
W internecie pojawiła się również informacja, która powinna nas ucieszyć.
Prawdopodobnie od przyszłego sezonu znikną baraże i do III ligi awansuje bezpośrednio zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce w swojej grupie, czyli tak jak być powinno.
W przyszłym tygodniu poznamy również nazwisko nowego trenera Ruchu Radzionków, więc czekamy na informacje z klubu.


Dodane: 2020-05-16
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04