Witold Wieczorek nowym prezesem Ruchu !

W dniu wczorajszym w restauracji "Figaro" w Radzionkowie odbyło się walne zgromadzenie członków klubu na którym pojawili się przedstawiciele naszych trybun, którzy również pełnią rolę członków klubu.
Spotkanie to było już od dłuższego czasu przekładane przez pandemię i niestety od kilkunastu tygodni byliśmy oficjalnie bez prezesa, a nieoficjalnie rolę tą pełnił Witold Wieczorek, który właśnie wczoraj został już oficjalnie prezesem Ruchu Radzionków !29 czerwca to data, która ponownie zostanie zapisana w historii naszego klubu, bo po dłuższej przygodzie z Cidrami zrezygnował ze stanowiska prezesa Marcin Wąsiak, który przejął klub w 2012 roku w kiepskim dla Ruchu okresie.
Marcin jako jedyny podjął się wyzwania, by ratować i postawić nasz klub na nogi, bo przecież w sezonie 2012/2013 Ruch Radzionków wycofał się z piłkarskich rozgrywek przez problemy finansowe.
Teraz szefem Żółto-Czarnych będzie Witold Wieczorek, który na mecze chodzi od dzieciństwa więc powinno nas cieszyć, że kolejny raz stery klubu przejmuje wierny kibic, który będzie zaangażowany na 100 %.
Na walnym zgromadzeniu przedstawiono również sprawozdanie finansowe oraz Marcin Wąsiak podziękował za ostatnie 8 lat.
Kibice Ruchu Radzionków również dziękują Marcinowi za te wszystkie lata, bo na prawdę podjął się ciężkiego wyzwania i dzięki Marcinowi marketing Ruchu jest na poziomie pierwszej ligi.
Nowemu prezesowi życzymy powodzenia, bo czeka go sporo trudnych wyzwań ale to właśnie ludzie z charakterem, oddani i w pełni zaangażowani działają przy naszym klubie.
Idziemy do przodu wszyscy R/Razem !


Dodane: 2020-06-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04