Zaczynamy !

Już jutro o godzinie 19:19 Ruch Radzionków zagra ze Śląskiem Świętochłowice.
Trudno w to uwierzyć, ale będzie to pierwszy dzień od 15 listopada w którym zobaczymy naszych piłkarzy. Wtedy zagraliśmy derby z Szombierkami, później nastąpiła przerwa zimowa no i pojawił się wirus Covid 19, który wszystko zablokował.
Piłkarze Ruchu zdążyli zagrać już dwa spotkania wyjazdowe, jednak przez wprowadzone ograniczenia nie mogliśmy dopingować żółto – czarnych.
Niestety podobne ograniczenia wprowadzone są i na naszym Orliku, gdzie na trybunie będzie mogło pojawić się tylko 250 widzów.
Kasa z biletami w dniu meczu będzie nieczynna, ponieważ klub sprzedał wszystkie karnety właśnie w takiej ilości jaka jest dopuszczona ilość osób na obiekcie.
Apelujemy do kibiców, którzy zakupili karnet, a z jakiś powodów nie mogą się pojawić, by po prostu w różnych miejscach o tym informowali, bo wtedy może skorzystać kibic, który nie ma karnetu, a chciałby pojawić się na meczu ze Śląskiem Świętochłowice.

W dniu jutrzejszym również Ruch Radzionków będzie obchodzić 101 urodziny, bo jak dobrze wiemy klub założony został 14 sierpnia 1919 roku.
Dla piłkarzy będzie to dobra okazja by w urodziny sprawić kibicom prezent w postaci wygranej no i najwyższy czas na przełamanie, bo w tym sezonie jeszcze nie wygraliśmy w lidze, a Ruch zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Oczywiście wszystkich kibiców zapraszamy do młyna.
Po tak długiej przerwie pierwszy okrzyk na trybunie na pewno zrobi wrażenie i wreszcie będziemy mogli z ulgą powiedzieć – Nareszcie tu jesteśmy !Dodane: 2020-08-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04