Z małej trybuny duży dym

W sobotę na naszym radzionkowskim orliku podejmowaliśmy Szczakowianke Jaworzno.
Patrząc na terminarz meczów domowych to właśnie spotkanie z „Drwalami” zapowiadało się najciekawiej w rundzie jesiennej, dlatego też próbowano zmobilizować radzionkowskich kibiców do tego, by pojawili się na naszej trybunie w większej liczbie niż poprzednio.
Niestety ograniczenie widzów i zamknięta kasa z biletami nadal odbija się na frekwencji na naszej trybunie i tym samym liczba w młynie nie była taka, jak byśmy chcieli.Ostatecznie na trybunie pojawiło się 250 widzów, czyli tylu, ile może obecnie pojawić się na meczach Ruchu Radzionków, natomiast w młynie swoją obecność zaznaczyło około 70 fanatyków, którzy w asyście bębna wspierali żółto – czarnych.
Na płocie wywieszono trzy flagi; Cidry, Vitor oraz wizytówka grupy ultras South Inferno, która przygotowała miłą dla oka oprawę składającą się z transparentu z hasłem „Z małej trybuny duży dym” no i oczywiście jak same hasło wskazuje – nie mogło zabraknąć pirotechniki.
Odpalono czarne świece dymne, które mocno zadymiły naszą trybunę.

Piłkarze kolejny raz pokazali się z dobrej strony wygrywając już trzecie spotkanie z rzędu i choć początek sezonu był kiepski to wszystko wraca do normy i małymi krokami pniemy się w górę tabeli.
Widać również, że po zmianie prezesa dobrze dzieje się wewnątrz klubu i piłkarze znowu uwierzyli w swoją siłę – oby tak dalej !
Dodane: 2020-09-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04