Kobiety nie walczymy z Wami, lecz z lewakami

BÓG HONOR OJCZYZNA - te słowa dla nas jako kibiców Ruchu Radzionków nie są tylko pustym sloganem, są żywymi wartościami, które mamy głęboko zakorzenione w sercach. Nawet jeśli dla teraźniejszego świata mogą się to wydawać archaiczne zasady, nie mamy zamiaru porzucać ich na rzecz tych nowoczesnych, nie zależy nam na tym żeby funkcjonariusze Gazety Wyborczej uważali nas za “fajnych”.
Dlatego w tych niespokojnych dniach w naszym kraju apelujemy do aktywnie protestujących osób na ulicach aby skierowali swą złość i frustrację w konkretną grupę, która ich rzeczywiście krzywdzi - w tym wypadku jest to rząd.
Niestety od początku spontanicznego ruchu społecznego jakim jest Strajk Kobiet na jego czele stanęły osoby o skrajnie lewicowych poglądach.
Jak wiadomo z historii, w kontaktach z tą opcją polityczną nigdy nie wychodzi się na dobre. Jak można ufać komuś, kto nie wyznaje żadnych wartości i jego światem idealnym jest zaprowadzenie anarchii?

Dlatego chcemy zaznaczyć, że każdy szkodnik, który będzie destabilizował nasz kraj i dzielił społeczeństwo poprzez ataki na ważne miejsca takie jak kościoły czy pomniki bohaterów spotka się z naszą zdecydowaną reakcją.
Tym samym będziemy starać się wspierać inne ekipy w najbardziej zagrożonych miejscach w naszym regionie takich jak Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach.
Dodane: 2020-10-29
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04