16 lat South Inferno

29 października 2004 roku została założona nasza grupa ultras South Inferno i właśnie wczoraj od tego dnia minęło 16 lat.
Na początku tego tekstu chcemy podziękować wszystkim kibicom,którzy wspierają nas od samego początku. Jest grupa kibiców, która nie należy oficjalnie do South Inferno, jednak zawsze możemy liczyć na tych fanatyków czy to przed meczem czy w czasie spotkania np. przy przygotowaniach do prezentacji.
Również dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do naszej „ultra puszki”, bo bez Waszych pieniędzy moglibyśmy jedynie pomachać balonami czy rzucić parę serpentyn.Rok temu obchodziliśmy 15 lecie South Inferno i zrobiliśmy to w konkretnym stylu na meczu ligowym – oprawa z tego dnia na pewno zostanie zapamiętana na długie lata w Radzionkowie, oprawa, która była godna 15 lecia jednej z najstarszych grup ultras w Polsce.
Wczoraj obchodziliśmy 16 urodziny i przez ten rok od poprzednich urodzin wiele się zmieniło.
Oczywiście mamy tu na myśl Covid – 19, który namieszał w świecie kibicowskim.
Wróciliśmy tylko na chwilę na trybuny i zdążyliśmy zaprezentować jedną oprawę z czarnymi świecami dymnymi, jednak tylko na tej oprawie zakończyła się nasz ultra przygoda w tym roku.
Co przyniesie przyszły rok ?
Jeśli będziemy mogli wrócić na stadiony to na pewno nadal będziemy dbać o wizerunek naszych trybun i tej kwestii nic się nie zmieni.
Będą prezentacje, będzie pirotechnika, będą flagi – wszyscy na to czekamy, bo w końcu jesteśmy tradycjonalistami i w dużej mierze dzięki temu nasza grupa nadal istnieje !

South Inferno’04
Ultras Liberi !
Dodane: 2020-10-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04