Odwiedzajcie forum

Wszystkich kibiców Ruchu Radzionków zapraszamy na oficjalne forum, gdzie nadal poruszane są wszelkie tematy związane z naszym klubem.
Mamy świadomość tego, że w dzisiejszych czasach internet został zdominowany przez portale społecznościowe ale przypominamy, że nasze forum nadal istnieje i nie chcemy tego pod żadnym względem zmieniać.
Wiele zależy od Was i Waszej aktywności na forum.Przez Covid - 19 nie możemy uczestniczyć w meczach domowych i nie możemy wspierać Ruchu Radzionków na wyjazdach ale to nie znaczy, że w klubie nic się nie dzieje, a wręcz przeciwnie.
Forum to miejsce, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię, podsunąć jakiś pomysł, założyć temat i co najważniejsze - prowadzić dyskusję na poziomie.
Nasza strona www.ultrasruch.com funkcjonuje w internecie od kilkunastu lat i dzięki temu jesteśmy w tym temacie Tradycjonalistami, bo wiele ekip w naszym kraju dawno porzuciło swoje strony by skupić się tylko na portalach społecznościowych, a My robimy wszystko po swojemu - po staremu.
To samo możemy napisać o naszym forum, które w internecie jest jeszcze dłużej niż strona.
Forum było prowadzone przez różne osoby, w różnej formie ale zawsze było i tego chcemy się trzymać lecz wszystko zależy od Was !
Jeden czy dwa wpisy w ciągu tygodnia to za mało dlatego pomóżcie nam rozkręcić forum, by znowu mogło odżyć.

Czytajcie, piszcie, udzielajcie się !
www.forum.ultrasruch.com
Dodane: 2021-04-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04