Orlik otwarty dla kibiców

Kibice powoli wracają na stadiony piłkarskie w Polsce.
Póki co na obiekty sportowe może zająć tylko 25 % widzów, jednak miejmy nadzieję, że jest to pierwszy krok do powrotu do normalności.
Niestety ze względu na małą pojemność naszego Orlika na mecze Ruchu będzie mogło wejść tylko 146 kibiców
Zarząd Cidrów wydał dzisiaj komunikat w którym możemy przeczytać o tym w jaki sposób będzie można zakupić bilety.Trzeba się spodziewać tego, że nie wszyscy kibice zdążą kupić bilety, jednak w tym przypadku trzeba zrozumieć obecną sytuację i tak na prawdę w tym przypadku nasz klub nic więcej nie nie może zrobić.
Gdyby stadion był większy i "normalny", gdyby władze miasta spełniły swoje obietnice związane z budową nowego stadionu dla Ruchu, to może było by inaczej.

Przedsprzedaż biletów na mecz z Unią Dąbrowa Górnicza.

W związku z poluzowaniem obostrzeń i dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców informujemy, że najbliższy mecz z Unią Dąbrowa Górnicza będzie mogło obejrzeć z trybun 146 widzów.

W związku z powyższym informujemy, że już w najbliższą środę w godzinach 17.00 – 18.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radzionkowie (siedzibie Ruchu Radzionków) przy ul. Św. Wojciecha 15 (I piętro wejście znajduje się z tyłu budynku) będzie można zakupić bilety wstępu na najbliższy mecz z Unią Dąbrowa Górnicza.

Jednocześnie informujemy, że karnety z ubiegłego sezonu, które obowiązywały w rundzie jesiennej  nie będą już do końca obecnego sezonu respektowane. Jednakże posiadaczy tychże karnetów prosimy o ich zachowanie gdyż na podstawie okazania karnetu będą mogli w cenie zniżkowej zakupić karnet na przyszły sezon rozgrywkowy 2021/2022.Dodane: 2021-05-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04