Wrócił młyn, wróciły flagi

Chociaż liczba kibiców na trybunie jest obecnie mocno ograniczona, bo tylko 146 kibiców może wejść na Orlik i automatycznie w młynie również ta liczba jest znacznie skromniejsza niż zawsze, to po dzisiejszym meczu można powiedzieć - nareszcie wróciliśmy tam, gdzie nasze miejsce !
Był doping, były flagi, były znowu czwartoligowe emocje, czyli złe zagrania i strzały wysoko nad bramką ale to lubimy i to kochamy.
W meczu na szczycie Ruch Radzionków pokonał Wartę Zawiercie 4:2 i na wielkie brawa zasługuje nasza drużyna, bo całkiem dobrze oglądało się dzisiejsze spotkanie.Tak jak wyżej zostało napisane to w młynie pojawiła się skromna ilość kibiców ale na obecną chwilę musimy cieszyć się z tego co jest.
Do końca sezonu pozostały już tylko dwa mecze domowe i może w przyszłym sezonie się coś zmieni i ta liczba widzów zostanie zwiększona.
Dzisiaj zostały sprzedane wszystkie bilety i już teraz apelujemy do kibiców z młyna, by przed następnym meczem domowym z Myszkowem zakupić bilety w przedsprzedaży, ponieważ chcemy, by na naszym sektorze liczba kibiców była znacznie większa niż dzisiaj.Dodane: 2021-05-26
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04