Finał Pucharu Stulatków - Jedziemy do Chorzowa !

O tym meczu wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, jednak do końca nie było wiadomo, gdzie się ten finał odbędzie i czy będzie z kibicami.
Teraz już wiemy, że finał Pucharu Stulatków odbędzie się w Chorzowie na stadionie Ruchu, a naszym przeciwnikiem będą oczywiście "Niebiescy"
Organizowany jest wyjazd dla kibiców z Radzionkowa i koszt takiej "wycieczki" to 20 zł plus 15 zł przejazd. Zapisać się można na wiele sposobów - na forum, na facebooku, bezpośrednio u organizatorów czy nawet dzwoniąc do klubu. Każda osoba zapisana otrzyma od razu dalsze informacje z miejscem zbiórki i godziną odjazdu.

Chociaż to tylko Puchar Stulatków organizowany przez Śląski Związek Piłki Nożnej (Przez nas nazywany Złodziejskim Związkiem, ponieważ bardzo lubią karać nasz klub od wielu lat) to warto jechać na ten wyjazd.
Cały czas gramy w niższych ligach, gdzie nie ma przeciwników o takiej marce jak Ruch Chorzów i w dodatku długo nie graliśmy z klubem, który posiada takich kibiców.
Na ten temat nie musimy się rozpisywać, bo kto śledzi scenę kibicowską to wie na co stać Fanatyków z Chorzowa - po prostu czołówka w Polsce.
Mimo, że jest to środek tygodnia to mobilizujemy wszystkich kibiców Ruchu Radzionków i obowiązkowo w tym dniu wspieramy drużynę i przede wszystkim godnie reprezentujemy Żółto - Czarną Ojczyznę.
Na takie spotkanie później możemy znowu długo czekać, więc nie ma się nad czym zastanawiać i WSZYSCY w środę widzimy się w Chorzowie !

RUCH CHORZÓW - RUCH RADZIONKÓW
FINAŁ PUCHARU STULATKÓW
ŚRODA GODZINA 19:20
MIEJSCE : STADION RUCHU
Dodane: 2021-06-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04