Zawisza Bydgoszcz - Ruch Radzionków

Już trzeci raz mieliśmy okazję być na meczu w Bydgoszczy, lecz dopiero drugi raz udało się dojechać, gdyż za pierwszym razem zostaliśmy cofnięci przez katastrofę w Smoleńsku.
Większa część osób miała okazję być pierwszy raz na Zawiszy i wchodząc na sektor gości większość wspominała mecz pucharu Polski Lecha z Legią ...

Droga przebiegała w miłej atmosferze, gdzie na pewno parę akcentów zostanie zapamiętanych na dłużej chociaż by sytuacja, gdzie na jednym z postoi została zauważona … Lama i parę osób poczuło klimat ZOO.
Ktoś ją nakarmił, ktoś porobił zdjęcia i nie wytrzymała, a Lama jak to Lama lubi pluć :)
Miłą atmosferę zepsuła oczywiście policja i ochrona po dojechaniu pod stadion.
Najpierw posypały się mandaty za tak „poważne” wykroczenia, jak wyrzucenie papierosa czy używanie słów wulgarnych.
Następnie jedna osoba została cofnięta na bramie za promile i mimo dłuższego negocjowania z gamoniami z ochrony ostatecznie chłopak pozostaje przed stadionem.
W Bydgoszczy stawiamy się w 42 osoby z flagą śp.Starszy.
Podczas meczu od czasu do czasu prowadzimy doping, lecz ciężko było się przebić przez Zawisze, ale na pewno byliśmy słyszalni na stadionie. Parę razy wspólnie z gospodarzami pozdrawiamy Tuska, policję oraz PZPN.
Jeśli chodzi o nasz związek piłkarski to znowu pokazał to co potrafi najlepiej. Druga połowa meczu została opóźniona, ponieważ delegatowi nie spodobał się transparent „pozdrowienia do więzienia”. Również spiker kilka razy prosił o zakrycie drugiego transparentu „Tusk POjebany mózg”, który wędrował sobie przez dłuższy czas nad głowami w młynie Zawiszy.
Im bliżej końca tym mniejsze nadzieje, że nasz zespół zdobędzie jakiś punkt, lecz w 82 minucie udaje się wyrównać i wpadamy w szał radości.
Jest 94 minuta, ostatnie sekundy i jak grom z nieba, wpada bramka dla Zawiszy. Można powiedzieć, że historia lubi się powtarzać, bo kolejny raz przegrywamy w Bydgoszczy w doliczonym czasie gry.
Po meczu dziękujemy piłkarzom za kolejny dobry mecz i udajemy się w drogę powrotną.

Szacunek dla wszystkich wyjazdowiczów, którzy poświęcili cały dzień i całą noc, by być w dalekiej Bydgoszczy!

Zdjęcia wkrótce.
Dodane: 2011-08-21
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04