Rocznica śmierci Starszego

Dziś mija 14 lat od śmierci śp.Starszego.
Właśnie 26 kwietnia 2008 roku śp.Starszy był obecny ostatni raz na meczu Ruchu Radzionków, a kilka godzin później udał się już do „Sektora Niebo”.
Bez względu na to czy wyjazd był organizowany czy też nie, to śp.Starszy starał się jeździć wszędzie za Ruchem Radzionków.
26 kwietnia rozgrywaliśmy ligowy mecz w Łabędach, gdzie pojawiło się ponad dwudziestu kibiców z Radzionkowa w tym Damian.Mecz się zakończył, wszyscy wrócili do Radzionkowa, a po kilku godzinach całą Polskę obiegła informacja, że młynowy Ruchu został zamordowany przez kibiców Polonii Bytom.
Z początku mało kto wierzył w tą informację, bo przecież jeszcze po południu śp.Starszy był z nami w sektorze gości w Gliwicach – Łabędach, ale niestety wszystko okazało się prawdą.
Ten dzień zmienił nasz ruch kibicowski, ten dzień wstrząsnął całym Radzionkowie – wszyscy płakali, wszyscy w to nadal nie wierzyli.
W „Sektorze Niebo” zasiadł wierny i oddany kibic, ale też wspaniały człowiek na którego zawsze mogliśmy liczyć.
Ten dzień zapisał się na stałe w kartach radzionkowskiej historii, dlatego po 14 latach nadal pamiętamy o śp.Starszym i nigdy nie zapomnimy!


Tam gdzie Cidry, tam i Starszy - radość po meczu w KatowicachMecz w Gliwicach - Łabędach był ostatnim od StarszegoNa niektórych stadionach pojawiły się transparenty - Na zdjęciu Wybrzeże GdańskPogrzeb zgromadził około tysiąca ludzi w tym delegacje różnych klubów
Ostatnia droga ...

Dodane: 2022-04-26
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04