Na boisku porażka - na trybunach piro

W rundzie jesiennej kibice Podlesianki Katowice bardzo nas zaskoczyli na meczu domowym u siebie, bo oprócz tego, że pomogli nam z wejściem na swoje sektory, to w dodatku zebrali się w dobrej liczbie i Ultrasowali.
Wiedzieliśmy, że wybierają się również do nas, więc w ramach rewanżu 15 kibiców z Podlesianki wpuściliśmy na naszą trybunę, zamiast do sektora gości.
Jak na tak niewielką liczbę byli całkiem dobrze wyposażeni, bo oprócz małych flag na płot mieli również bęben, megafon, małe flagi na kiju oraz jedną dużą.


W naszym młynie również dobra atmosfera ze skromną oprawą w postaci czerwonych rac oraz żółtych świec dymnych, które dały całkiem fajny efekt.
Zresztą zawsze pirotechnika wygląda wspaniale i nadal nie rozumiemy ludzi, którzy z nią walczą.
Wystarczy spojrzeć na stadiony w Niemczech czy Holandii – tam w ostatnim czasie kibice odpalają  mnóstwo pirotechniki, a jeszcze niedawno jedna odpalona raca była czymś nadzwyczajnym.
Na płocie zostały wywieszone trzy flagi – duża Ruch Radzionków, fan club Vitor oraz śp.Jasiu.

Piłkarze niespodziewanie przegrali 2:0 i tym samym szanse na awans są już bardzo małe.
Za tydzień jedziemy na teren lidera, czyli do Częstochowy.
Cały sezon nasza drużyna rywalizowała o pierwszą pozycję z rezerwami Rakowa, jednak teraz to już nam odjechali na dobre, jednak za ten przekręcony mecz w poprzedniej rundzie dla zasady nasza drużyna powinna dać z siebie wszystko i 3 pkt. Muszą wrócić do Radzionkowa!
Dodane: 2022-05-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04