Tylko remis z rezerwami Zagłębia Sosnowiec

Sezon 2009/2010 - domowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec, który wśród kibiców z Radzionkowa wzbudził ogromne zainteresowanie.
Nasz młyn liczył wtedy około 400 osób, a cała trybuna po stronie budynku klubowego była mocno zapełniona. To już są tylko wspomnienia, a gdyby przenieść z wtedy sam młyn na obecny Orlik, to byśmy zajęli 3/4 całej trybuny. Czas powrócić do rzeczywistości i zejść na ziemię.
W sobotę do Radzionkowa przyjechało Zagłębie Sosnowiec ale już nie pierwszy, a drugi zespół.
Gdyby to był jeszcze pierwszy zespół to frekwencja była by na pewno zdecydowanie wyższa, a że są to tylko rezerwy to pojawili się Ci najwierniejsi.
No i ostatnie wyniki Ruchu Radzionków też mogą mieć wpływ na liczbę w młynie jak i na piknikach - w IV lidze jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że Ruch ciągle gra o awans, a póki co bliżej nam do spadku.
Nieważne - kto ma być to i będzie w B klasie - taka jest prawda.

Oprócz dopingu i licznej młodzieży w naszym młynie, tego dnia wielu kibiców mogło przecierać oczy, gdy zobaczyli flagę z czasów Ekstraklasy.
Mowa tu o "Mieczach, bo ta flaga została wywieszona pierwszy raz od ponad dwudziestu lat!
Na pewno czeka ją renowacja, bo jest kilka rzeczy do poprawy ale jesteśmy dumni z tego, że takie rzeczy przekazywane są z pokolenia na pokolenia i patrząc na tą flagę widzimy właśnie Ecika, Żymańczyka, Markusika czy Darka Klyttę.
Dodane: 2022-10-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04