Wracamy na kibicowski szlak!

Niedźwiedź budzi się z zimowego snu, czyli Ruch Radzionków wraca do gry!
Już w najbliższą sobotę zaczynamy rundę wiosenną od wyjazdu na Rozwój Katowice. Teren bardzo ciężki, rywal wymagający ale to My wygraliśmy z Rozwojem w Katowicach w poprzednim sezonie.
Oczywiście nie może zabraknąć kibiców Ruchu na tym wyjeździe, kibiców, głodnych nie tylko piłki nożnej ale całej tej kibicowskiej otoczki, która dla nas jest całym życiem.
Zapisy rozpoczęły się w dniu wczorajszym i czekamy z listą na kibiców, którzy chcą wspierać o dopingować Żółto - Czarnych w Katowicach.
Spotkanie miało zostać rozegrane o godzinie 15:00 ale gospodarz postanowił zmienić godzinę na 11:00 - trzeba się do tego przyzwyczaić, bo Rozwój raczej wszystkie mecze rozgrywa z rana.
Koszt wyjazdu to 35 zł plus bilet.
Zapisy u tych samych osób co zawsze!

Bądźcie z nami w Katowicach - W Ruchu Radzionków nie jest kolorowo i patrząc z boku na to wszystko zastanawiamy się, czy kiedyś będzie dobrze?
Odeszli piłkarze, którzy odgrywali ważną rolę w drużynie. Do zespołu dołączył jeden piłkarz, który rozegrał ledwo 200 godzin w poprzednim klubie.
Zarząd wraz z RRTV robi wywiady z burmistrzem miasta, który od kilkunastu lat unika budowy stadionu w mieście, chociaż wszystkie miasta i miasteczka potrafią to zrobić dla swoich drużyn piłkarskich, nawet w niższych ligach.
Zobaczymy w jakim kierunku to wszystko idzie, w jakim miejscu będziemy w najbliższym czasie.
Jedno jest pewne - Ruch Radzionków to kibice i MUSIMY jechać do Katowic, by zaprezentować godnie Żółto - Czarne barwy!
Dodane: 2023-03-05
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04