Zimowy początek rundy

W sobotę nasz Ruch Radzionków rozpoczął rundę wiosenną sezonu 2022/2023. Wiosenna tylko z nazwy, bo spotkanie odbyło się w zimowej aurze i od rana nad Śląskiem padał intensywny Śnieg. Prawie wszystkie mecze zostały odwołane, lecz nasz pojedynek z Rozwojem Katowice odbył się zgodnie z planem, ponieważ Rozwój ma nowy stadion ze sztuczną murawą.

Z samego rana 45 kibiców Ruchu wyruszyło w stronę Katowic.
Wszyscy zadowoleni, wszyscy szczęśliwy, że znowu możemy się spotkać, że znowu jedziemy na wyjazd po długiej przerwie zimowej.
Szkoda, że podroż taka krótka, bo każdemu się marzy wyjazd do Bydgoszczy, Łodzi czy nawet Niecieczy jak za dawnych lat, byle wyjechać gdzieś za Górny Śląsk.
Do Katowic dojechaliśmy sprawnie i sporo przed czasem, dlatego zostaliśmy jeszcze parę minut w autokarze, by nie marznąć na dworze.
Wejście na sektor gości również bez problemowe, nawet udało się przemycić parę browarów i uwielbiane przez kibiców „Setunie”, które w tym dniu przy tej pogodzie był bezcenne.
Sędzia rozpoczął mecz, zaczęliśmy doping, minęło parę minut i … 3:0 w plecy.
Po trzeciej bramce dla Rozwoju większość chciała wrócić do autokaru, by nie oglądać dalej tej żenady na boisku.
Jakoś dotrwaliśmy do końca, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 dla Rozwoju Katowice.
Piłkarski falstart Ruchu Radzionków.
Mamy nadzieję, że za tydzień na naszym Orliku zwyciężymy, bo zamiast spoglądać na ligowy szczyt tabeli, to już patrzymy w dół, gdzie bliżej do okręgówki …

Dodane: 2023-03-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04