Cider Plate - Zwycięstwo z Szczakowianką

Emocje po wczorajszym meczu opadają i już czas na pierwsze materiały z oprawy.
Przede wszystkim dziękujemy za Waszą obecność na trybunie, bo wczoraj osiągnęliśmy najwyższą frekwencję w tej rundzie, a wystarczyło tylko zagrać przy Sztucznym Oświetleniu.
Jadąc na mecz można było zauważyć kibiców idących przez miasto w szalikach, na dzielnicach organizowano zbiórki, w samochodach przez szyby wystawały Żółto - Czarne szaliki.
Czuć było, że to będzie wyjątkowy mecz i taki też był, zwycięski!Brawo również za akcję z dzieciakami z SMSu, którzy wyprowadzali piłkarzy na boisko, a później razem z rodzicami podziwiali nasze oprawy i walecznych piłkarzy Ruchu Radzionków.
Tak powinno być na każdym meczu.
Pewnie nie jeden z Was grał w Cidrach w trampkarzach/juniorach i wtedy wyprowadzić piłkarzy na murawę było czymś wyjątkowym, a dzieciaki w szatni rozpychały się, by trafić właśnie na listę wyprowadzających.
A w młynie prawdziwa ... Argentyna? Grecja? Nie, to Cider Plate !
Pirotechnika, flagi, dużo dymu, głośny doping - to wszystko było wczoraj i tak jak hasło na transparencie ZAPAMIĘTAJMY TE CHWILE, bo te chwile są wspaniałe, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju!
Odnośnie transparentu to uwierzcie, ale był malowany na kilka godzin przed meczem, spontanicznie, z latarkami w ręce.
Musieliśmy nawet zrobić szybką zbiórkę przed spotkaniem, bo zabrakło pieniędzy, a musieliśmy wykorzystać Oświetlenie i chyba nam się to udało.
Cała ta wczorajsza otoczka kosztowała nas 1145 zł .
No i fajnie, że zespół wygrał kolejny ważny mecz, przynajmniej zimę spędzimy w bezpiecznej strefie.
Ruch Radzionków to nie jest zwykły klub, to jest Żółto - Czarna Ojczyzna, wszyscy reprezentujemy ten klub i pamiętajcie o tym każdego dnia, nawet teraz w przerwie zimowej.
Widzimy się na wiosnę, wrzucamy szósty bieg i rozjeżdżamy całą naszą ligę!
Lada moment pojawi się cała galeria i filmy, które dokładnie pokażą wczorajszą oprawę.
AVE CIDRY !

Dodane: 2023-11-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04