Forever Young ...

Pojedynek z rezerwami Piasta Gliwice było ostatnim domowym spotkaniem w sezonie 2023/2024, ale nie tylko to w tym dniu dla nas było priorytetem, bo tak się złożyło, że ten mecz został rozegrany w Dniu Dziecka i wspólnie z naszym zarządem i Szkołą Mistrzostwa Sportowego, zorganizowaliśmy właśnie Dzień Dziecka dla najmłodszych kibiców i nie tylko. Za nim usłyszeliśmy pierwszy gwizdek, to już dwie godziny wcześniej przygotowaliśmy dla dzieciaków mnóstwo atrakcji przy budynku Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Niestety pogoda w tym dniu nie była po naszej stronie i nawet była rozważana opcja, by wszystko odwołać, jednak zaryzykowaliśmy i poza dwoma deszczowymi momentami, dzieciaki świetnie się bawiły.
Były dmuchańce, kolorowanki, jedna z naszych kibicek miała również oblężone stoisko z warkoczykami, a Tygrys „Ecik” rozdał sto smyczek, vlepki i inne gadżety z Ruchu Radzionków.

Była to nasza pierwsze tego typu inicjatywa i możemy być w pełni zadowoleni z jej organizacji.
Oczywiście z tego miejsca dziękujemy również sponsorom, dzięki którym mogliśmy pokryć koszta całego wydarzenia.

W dalszej części pozostał już tylko mecz Ruchu Radzionków i całe towarzystwo przeniosło się na trybunę Orlika, gdzie dla niektórych dzieciaków mógł to być pierwszy mecz w swoim życiu, mecz, o którym może w przyszłości będą wspominać.
Taki też był nasz cel, by rodzice wraz ze swoimi pociechami zobaczyli na żywo dumę Radzionkowa.

Przygotowana została również oprawa jako dodatek do tego całego dnia, by również dzieciakom pokazać, że mecz piłkarski to nie tylko boisko, piłkarze i bramki, ale również kibice, którzy dbają o widowisko na trybunach.
South Inferno wykonało kawał dobrej roboty i mogliśmy podziwiać sektorówkę z napisem ULTRAS i namalowanym „kolesiem” z racą i piwem.
Sektorówka prosta i starannie wykona ale to nie wszystko, bo pierwszy raz na dachu zostały odpalone świece dymne do tej prezentacji, a każdy z nas wie, że wejście na ten plastikowy dach nie jest takie proste.

Piłkarze zremisowali 2:2 ale kolejny raz pokazali się z dobrej strony za co zostali nagrodzeni oklaskami.
Szczerze mówiąc czy ktoś myślał o tym wyniku ?
Raczej nie, bo najważniejsze, że udała nam się zorganizować Dzień Dziecka oraz oprawę !
Dodane: 2024-06-06
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04