Ruch Radzionków - ŁKS Łódź

Początkowo mecz z ŁKS Łódź miał się odbyć w sobotę, jednak swoje trzy grosze wtrąciła policja i prezydent Bytomia, dlatego został przełożony na dzień wcześniej, czyli piątek co raczej nie było nikomu na rękę, ani kibicom z Łodzi, ani nam. Klub próbował się odwołać od tej decyzji, ale to przyniosło efektu ...

Podczas meczu South Inferno zaprezentowało ciekawą oprawę, jednak nim to nastąpiło to trzeba było „pokonać „ w ciągu godziny parę przeszkód.
Najpierw mocny wiatr, później deszcz, aż w końcu przyszedł delegat i zagroził, że musimy ściągnąć transparent „Radzionkowscy Odkrywcy", który nie jest związany z meczem.
Nastąpiła wymiana zdań i swoich racji – transparent zostaje.
Oprawa składała się z wcześniej wymienione transparentu i składała się z dwóch części.
Najpierw podniesiono czarne kartony wraz ze postacią z gry „Rick Dangerous”, który w ręce trzymał dynamit oraz pistolet i symbolizował odkrywcę.
W drugiej części nad młynem pojawiły się żółte kartony w asyście diamentów w naszych barwach oraz sektorówki z herbem wśród skarbu, także oprawa trochę skomplikowana, ale efekt ostatecznie znakomity.
Po prezentacji zostały wywieszone takie flagi jak: Vitor, śp.Starszy, South Inferno, Niepołomice i Ciderland.
W drugiej połowie na płocie pojawiły się również transparenty „W Łęcznej tylko Górnik”, „Wolność dla kibiców „ oraz ostatni, który był skierowany do naszych sąsiadów, postawił na nogi delegata i całą ochronę, a mianowicie „ Propagandę wciąż siejecie, a sami śmiecie kapujecie”.
Po paru minutach grożono przerwaniem meczu dlatego transparent musiał zniknąć.
W trakcie meczu rzucono jeszcze żółto-czarne konfetti i by to równo wyszło oczywiście cały młyn odliczał. Policja myślała, że wydarzy się co innego i w momencie wszystkie kamery, aparaty i Bóg wie co jeszcze skierowane były w naszą stronę.
Po chwili jednak usłyszeli „taki chuj, taki chuj „ i nagrali … konfetti.
Odnośnie policji to po ostatnim meczu z Wodzisławiem dzieją się chore sytuacje na naszym stadionie. Każdy się zastanawia ile kart pamięci zabierają ze sobą tajni, bo dosłownie robią zdjęcia wszędzie i wszystkim. Prezentowana jest oprawa – aparaty skierowane w naszą stronę.
Idziesz z meczu w grupce większej niż 5 osób – jesteś kamerowany.
ŁKSu jak się sami ocenili 170 plus 110 z Tychów. Mieli problemy z wejściem dlatego cała grupa dopiero weszła w drugiej połowie i doping prowadzili sporadyczny, lecz zaprezentowali ciekawą oprawę zgodową.
Dodane: 2011-04-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04