Ruch Radzionków - Odra Wodzisław

Przed meczem z Wodzisławską Odrą tak na prawdę nikt nie wiedział, ilu kibiców zjawi się na tym spotkaniu, gdyż piłkarze grają od dłuższego czasu totalne dno i nie potrafią wygrać meczu, a radzionkowska publiczność jest bardzo "wymagająca", dlatego tak jak przypuszczano na piknikach zasiadło niewielu kibiców, a w młynie zjawiło się mniej osób niż zwykle ...

Ten mecz miał również trzeciego aktora, niestety policję i kolejny raz przekonaliśmy się, że nadchodzące Euro korzyści nie przyniesie, a wręcz przeciwnie.
Przy wejściu na stadion posypało się już wiele mandatów między innymi za dłubanie słonecznika, czy używane jak przez każdego obywatela wulgaryzmy.
Jeden z chłopaków pozbył się również na chwilę swojego aparatu z którego policja szybko usunęła zdjęcia z całego zajścia.
Inaczej tych działań nie można nazwać, jak czystą prowokacją.
W pierwszej połowie South Inferno przygotowało oprawę, która składała się z wysokiego na 3 metry transparentu właśnie z nazwą tej grupy.
Transparent został podświetlony racami i ogniami, a w młynie machano dużymi flagami na kij.
Po oprawie na płocie zawisły trzy nasze największe flagi Ruch Radzionków, Brygada RR oraz Ciderland, a do końca pierwszej połowy doping stał na dobrym poziomie, lecz w drugiej znacznie obniżyliśmy loty ze względu na padlinę, jaką grali piłkarze.
Nie zabrakło również „uprzejmości” między nami, a Odrą Wodzisław jednak trzeba zwrócić w tym momencie uwagę na ich okrzyki w naszą stronę o konfidenctwie, a śpiewała to ekipa, która zapomniała jak donosiła swego czasu na GKS Jastrzębie oraz ROW Rybnik.
Im bliżej końca meczu tym coraz większą aktywność zauważono wśród policji kryminalnej i kibice zamiast zająć się atmosferą byli raczej skupieni na tym co się dzieje wokół młyna.
Tak jak przypuszczano, po meczu jeden z członków grupy Ultras został aresztowany za udział w oprawie meczowej co skończyło się dla niego 3 letnim zakazem stadionowym, zawiasami oraz dozorem ...
Podczas meczu Ultrasi uzbierali do puszki 302.50 zł - dziękujemy.
Dodane: 2011-04-19
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04