Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków

Na pierwszy wyjazd w I lidze przyszło nam jechać do Gorzowa Wielkopolskiego. Po początkowych kłopotach organizacyjnych ostatecznie udajemy się dwoma autami, jednak po drodze mięliśmy jeszcze jeden cel, mianowicie Nowa Sól, gdzie odwiedziliśmy Dozamet.

Zbiórkę zaplanowaliśmy we wczesnych porannych godzinach w Radzionkowie i w 10 osób wyruszamy w stronę Nowej Soli, gdzie gorąco zostaliśmy przywitani przez kibiców Dozametu.
Po dwu godzinnym balowaniu udajemy się z Nowosolanami do Gorzowa, gdzie na mecz spóźniamy się około 30 minut i znajdujemy się pod kasami gospodarzy spod których od razu zostajemy zaprowadzeni pod właściwe wejście. Nas na meczu 23 w tym wspierająca nas 13 osobowa delegacja z Nowej Soli.
Tylko raz zaznaczamy swoja obecność podczas gdy Stilon prowadzi płynny doping przez cały mecz.
Po przegranym meczu dziękujemy piłkarzom za ambitna walkę i ruszamy w drogę powrotną oczywiście do Nowej Soli. Droga była męcząca i mozolna z powodu zakorkowanych dróg lecz na pewno była warta tego co działo się już na miejscu, gdzie bawiliśmy się do późnych godzin, a opisać tego nie można prostymi słowami.
Budząc pobliskich mieszkańców żegnamy się i dziękujemy Dozametowi za gościnę i wracamy do domów, gdzie dojeżdżamy nad ranem.

Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Dozametowi za gościnę i wsparcie na meczu.

DOZAMET & RUCH!
Dodane: 2010-08-09
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04