Ostatnia prosta. Ruch - Miedź Legnica

W ostatnim meczu w drugiej lidze podejmowaliśmy Miedź Legnica, gdzie zapowiadano już oficjalne świętowanie przez klub.
Niestety frekwencja nie zachwyciła, a przed meczem niektóre „gorące głowy” zapowiadały o wspólnym zdjęciu, na którym miało być tysiąc kibiców – oczywiście kto zna realia ten wie, że to było nie możliwe.
Sama pomeczowa feta zostawiała też wiele do życzenia.

My natomiast robiliśmy swoje i świetnie się bawiliśmy wiedząc, że jesteśmy już w pierwszej lidze. Pogoda w dopingu jednak nie pomagała i wcale nie chodzi o deszcz, a wręcz przeciwnie o słońce i 32 stopniowy upał. Dlatego też do końca nie wyszła oprawa, składająca się z sektorówki z namalowanym Pacmanem, zjadającym rywali, którzy zajęli niższe miejsca w lidze. Oprócz tego na płocie zawisł transparent „Ruch Radzionków 1 liga”, lecz przez słońce święcące nad nami za dużo na zdjęciach nie można zobaczyć. Oprócz tego machano żółtymi balonami, które klub rozdawał przy wejściu na stadion i dwa razu rzucono większą ilość konfetti, którą zrobili młodzi kibice, prawie jak w Argentynie :).
Po meczu odbyła się zapowiadana feta. Piłkarze wybiegali na murawę, a kibice im dziękowali za awans. Największy aplauz otrzymał Adam Kompała, który zakończył karierę i otrzymał również od nas kwiaty. Następnie przez nasz megafon, bo mikrofon się zepsuł, przemówił burmistrz miasta Gabriel Tobor. Co przemówił ? wiadomo – będzie stadion, nieważne kiedy, ale będzie :).
Na sam koniec kibice mogli wbiec na murawę i wspólnie zrobić zdjęcie z piłkarzami i całym zarządem i w taki sposób zakończył się sezon, ponownie szczęśliwie dla nas – RUCH RADZIONKÓW 1 LIGA !
Dodane: 2010-06-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04