Razem możemy wiele ... relacja z Czarnych.

Widząc sytuację na naszych trybunach w ostatnich meczach postanowiliśmy od meczu z Czarnymi Żagań wprowadzić poprawki, które pozwolą na lepszy doping i ogólny wizerunek młyna. Pierwsze próba się udała i po meczu każdy mógł być zadowolony nie tylko z wyniku, ale i z atmosfery panującej na trybunach.

W młynie pojawiło się około 170 osób i patrząc na rywala, to raczej nikt się nie spodziewał tylu ludzi. Na meczu zadebiutowało nowe gniazdo dla młynowego, oraz nowy bęben zakupiony dzięki zbiórce. Dzięki temu doping przez cały mecz był głośny i równy, a pierwszy raz od niepamiętnych czasów po bramce zdobytej dla Ruchu do dopingu włączała się trybuna „piknikowa”.
Na płocie flag nie było, a były za to dwa duże transparenty znane z poprzednich opraw: Ruch Radzionków i Żółto czarna Ojczyzna.
Ruch po bramce Dawida Jarki odniósł bardzo cenne zwycięstwo i 1 liga zbliża się do Radzionkowa ! Przed nami mecz z Elaną Toruń i miejmy nadzieję, że atmosfera na trybunach będzie jeszcze lepsza i razem wspólnymi siłami musimy do tego dążyć, bo bez współpracy i poświęcenia nic nie osiągniemy … dlatego WSZYSCY NA ELANĘ !

Zdjęcia w galerii.
Dodane: 2010-05-16
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04