Majówka z Ruchem.

W majowy długi weekend zagraliśmy z Rakowem Częstochowa. Pogoda jak na "majówkę" nie rozpieszczała od samego rana, a kibice z Częstochowy zapowiadali najazd na Radzionków i w zasadzie tak też było, ponieważ zjawili się w sporej liczbie.

Natomiast nas w młynie 200 i jest to średni wynik, bo mogło być dużo lepiej, ale pewnie część osób wybrała spokojne spacery z dziewczynami ... my jednak wolimy sobotę spędzić na sektorze dopingując Ruch Radzionków, a dziewczyna może zaczekać.
W czasie meczu prezentujemy jedną oprawę, która składała się z sektorówki z herbem w kole i napisem "Zawsze Wierni", na płocie znów zawisł transparent Ruch Radzionków i do tego machano małymi flagami.
Doping z naszej strony średni jak i liczba w młynie, jednak im bliżej końca tym coraz głośniej było na trybunach, a prawdziwy wybuch radości nastąpił po bramce Jarki na 1:1 w końcówce meczu.
Raków przyjechał w niecałe 400 osób i ogólnie zaprezentował się najlepiej z wszystkich ekip, które odwiedziły nasz stadion w ostatnich latach.
Po meczu małe spięcie było przy sektorze gości, gdzie zostało zwiniętych parę osób od nas i jedna (?) z Rakowa.
Dodane: 2010-05-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04