Czas mija, My pamiętamy ... :: Ultras Ruch Radzionków - South Inferno ' 04

Czas mija, My pamiętamy ...

Mecz z Beskidem Skoczów mógł się wydawać zwykłym szarym meczem, bez kibiców gości, jednak tak nie było. Następnego dnia mija rocznica śmierci śp.Starszego, więc i spotkanie z Beskidem było głównie poświęcenie ku pamięci Starszego ...

W młynie tego dnia stawiło się około 250 osób ubranych na czarno, głównie w koszulki „Starszy”.
Oprócz minuty ciszy, przez pierwsze 15 minut nie był prowadzony doping, aby w ten sposób uczcić rocznicę śmierci naszego młynowego.
Po minionym czasie prezentujemy oprawę złożoną z górnego i dolnego transparentu o treści „ Czas mija, my pamiętamy – nie pożegnamy się z Tobą, jak ty z tymi trybunami „ plus sektorówka na całą trybunę z namalowanym Starszym, datą urodzenia i śmierci – oczywiście wszystko dokładnie dopełnione. Niestety z naturą ciężko wygrać i na przeszkodzie stanął wiatr i słońce. Wiatr przeszkadzał podczas trzymania górnego transparentu, a słońce świecące nad młynem i odbijające się od sektorówki zepsuło całkowicie zdjęcia i ciężko dostrzec co jest na niej namalowane. Na żywo oprawa wyszła ładnie i jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego tym bardziej, że sporo czasu poświęciło tej prezentacji South Inferno.
Po 15 minutach na płocie wieszamy trzy flagi : South Inferno, Starszy oraz Vitor i zaczynamy konkretny doping. Tego dnia cały młyn dał z siebie wszystko i głośne śpiewy nie ustawały do końca meczu. Piłkarze remisują 0:0 i przy tym stwarzając nam na trybunach „horror” nie strzelając karnego w 87 minucie.

Zdjęcia z oprawą i nie tylko zostaną zamieszczone za jakiś czas.
Dodane: 2009-04-27