Jedziemy dalej ... :: Ultras Ruch Radzionków - South Inferno ' 04

Jedziemy dalej ...

Rozkręcającej się już na dobre rundzie wiosennej nie pozostała dłużna też sama wiosna. W dniu wyjazdu do Krasiejowa od samego rana słońce mocno grzało co pozwoliło w końcu osiągnąć pierwszy w tym roku tak ciepły dzień. W tak może się zdawać przyjemnych warunkach przyszło nam jechać na 2 wyjazd w tym roku.

Zbiórka zaplanowana na 14:00 trochę się przeciągnęła ze względu na spóźnienie autobusa i pojawiła się obawa, że znowu się spóźnimy na mecz. Jednak wkrótce wyruszamy pełnym busem, a podróż przebiegała dość sprawnie oprócz tego, że było dość gorąco. Na ‘stadionie’ meldujemy się przed rozpoczęciem meczu. Wywieszamy dwie flagi ‘RR’ i ‘Stary Koniec’, a na sektorze ogólna nasza liczba to 70 osób. Prowadzimy w miarę dobry doping z przerwami. Nasi piłkarze wygrywają kolejny mecz, tym razem 4-1 i już praktycznie nikt nie ma cienia wątpliwości żebyśmy nie awansowali. Po meczu i po tym jak podziękowaliśmy piłkarzom za zwycięstwo chcemy się kierować do autobusu, jednak jak się okazało nasz środek transportu się zepsuł i musieliśmy czekać na nowy bus, który miał być za 5 minut... 5 minut przeciągnęło się do godziny co już zaczynało denerwować, ale w końcu dojechał.
Droga powrotna do Radzionkowa mija w spokoju, a w autobusie odbyła się mała rywalizacja dopingu na dwie części autobusu, którą wygrała zdecydowanie tylna część :-)