Liga ruszyła ! :: Ultras Ruch Radzionków - South Inferno ' 04

Liga ruszyła !

Na pierwszy wyjazd w rundzie wiosennej do Kotórza Małego wybraliśmy się w 85 osób z dwoma flagami.
Początkowo przewidziany był tylko jeden autokar, jednak wyjazd cieszył sporym zainteresowaniem i koniecznie trzeba było domówić busik, który zapełnił się w całości ...

Droga do Kotórza Małego mija spokojnie i prawie bez obstawy, lecz przed samym Kotórzem zatrzymuje nas spory oddział policji. Krótka piłka – wysiadanie i kamerowanie z dowodem, jednak do meczu pozostało 10 minut i udało się tego uniknąć, bo inaczej to byśmy dojechali na drugą połowę. Jadąc dalej przez miasteczka i wsie wyłania się „obiekt sportowy” na polu. Na stadion wchodzimy bez biletów i zajmujemy swoje miejsce w sektorze, a raczej na scenie muzycznej, która pełniła funkcję sektora dla gości. Widok ze sceny tragiczny i ciężko było zobaczyć to, co się dzieje na drugiej połowie boiska. Mimo tego przez całe spotkanie prowadzimy regularny doping i wprowadzamy tego dnia nową piosenkę do naszego repertuaru. Nasi piłkarze wygrywają 2:0 i robią kolejny krok ku 2 lidze i po meczu za to im dziękujemy. Droga powrotna mija w dobrych nastrojach i do Radzionkowa wracamy z bolącymi szczękami … ze śmiechu : - ) 2 liga 2 liga Radzionków !