Sarmacja - Ruch [relacja i galeria]

Przed tym meczem były jeszcze jakieś szanse, że Ruch wystąpi tego roku w barażach bo był to ostatni mecz, a strata do lidera wynosiła 1 pkt. Nam ostatni mecz sezonu przyszło rozgrywać w Będzinie z Sarmacją.

Na sektorze w Będzinie meldujemy się w 110 osób z jedną flagą. Po przeciwnej stronie miejscowi wystawiają młyn około 40 osobowy, a na płocie zawiesili swoją flagę, a także transparent "Stop mordercom" i "Łowcy hanysów".
Przez cały mecz prowadzimy doping, raz lepiej, raz gorzej. Ze strony gospodarzy w naszą stronę rzuconych wiele obelg, niestety parę razy dajemy się sprowokować.
W przerwie meczu paru chłopaków od nas podjęło próbę zdobycia flagi "Sarmacji", jednak szybko reaguje gazująca ochrona i do niczego nie dochodzi. Na murawę jednak wbiega obecne także na stadionie Zagłębie Sosnowiec. Po całym zajściu Zagłębie wychodzi ze stadionu, a miejscowi bez flag nie prowadzili już dopingu.
Nasi piłkarze mecz wygrywają 3-0, ale niestety Tychy wygrały swój mecz 1-0 i to oni zagrają w barażach, a przed nami kolejny rok na 4 ligowych boiskach..
Warto także wspomnieć, że po meczu cała drużyna z prezesem przyjechała do parku w Radzionkowie na wspólne piwko z kibicami.
Dodane: 2008-06-05
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04