Baraż z Koszarawą - relacja.

Przygotowania do barażowego meczu z Koszarawą Żywiec rozpoczęliśmy dopiero tydzień przed wyznaczonym terminem. Początkowo było zamieszanie z dokładną datą, gdyż Ozpn wzlekał z losowaniem, jednak po kilku dniach okazało się, że pierwszy mecz gramy na własnym stadionie.

Czasu do meczu było niewiele, a dokładnie cztery dni, więc przy naszych możliwościach wiele byśmy nie przygotowali. Głównie na tym meczu "postawiliśmy" na doping, jednak nie oznaczało to, że South Inferno nie przygotuje żadnej oprawy. O meczu było głośno w mediach, gdzie wspominano w tv czy radiu, że Cidry grają baraże, więc pewne było, że na stadionie pojawi się dużo pikników jak i kibiców, którzy nasz stadion ostatni raz odwiedzili w pierwszej lidze. Jednak nikt nie spodziewał tak licznego młyna - 400 osób ! . Można śmiało napisać, że takiego dużego młyna nie było u nas od czasów pierwszej ligi. Przed barażem postanowiliśmy zrobić akcję „ żółty stadion „ czyli każdy powinien zakupić koszulkę zółtą z czarnym R/R na piersi. Pomimo paru wątpliwości, odnieśliśmy sukces wprowadzając akcję i podczas meczu sektor dopingujący prezentował się jak zółta „rzeka” – piękny widok.
Na płocie wywieszamy aż pięć flag ( w tym dwie Szombrów, którzy się stawili w 15 osób ) : South Inferno, Ciderland oraz Brygada RR, która zawisła na balkonie. Oprawa składała się z kilku prezentacji. Na początku spotkania rozciągnęliśmy sektorówkę z herbem w asyście małych flag, a na płocie zawisł transparent z tekstem „ Padliśmy, aby powstać „ . Następnie prezentujemy ponownie flagi, tym razem podzielone na pół, żółte po lewej, a czarne po prawej. Później rozciągamy pasy materiału, a na koniec zostały odpalone race. Doping z naszej strony bardzo dobry. Sporo osób słyszało nas w Radzionkowie, a jak wiadomo, stadion znajduje się w Bytomiu. Gości, a raczej pikników z Koszarowej 80, bez flag.
Niestety nasi piłkarze przegrywają najważniejszy mecz w sezonie, a nawet na przestrzeni ostatnich lat, jednak liczymy na zwycięstwo w Żywcu, gdyż 0:1 to wynik, który można odrobić. Po meczu kopacze dziękują nam za doping i wszyscy kierują się w stronę kasy, gdzie kolejny raz popisała się policja, pałując wychodzących kibiców . WSZYSCY DO ŻYWCA !
Dodane: 2007-06-19
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04