Wojkowice - Ruch 0:2 ( Krótka Relacja )

Od nas 40 osób młodzieżowego składu komunikacją miejską. Dojeżdzamy do Wojkowic w ok 10 minucie meczu. Na początku bardzo mało policji oraz pokazują nie kumatość , puszczając nas przodem przez jakiś las na stadion, więc lecimy w bramę widząc kibiców gospodarzy (Wojkowice, CKS ?)

. Otwieramy bramę jednak ze strony gospodarzy z trybuny oraz mostka wybiega tylko 4-5 osób, reszta ok. 50 napina się dalej z trybun. Do niczego wielkiego nie dochodzi, ponieważ szybko zlatuje się ok. 10 białych kasków , którzy byli na początku akcji za nami oraz ochrona, która katuje jednego kibica gospodarzy oraz psika gazem. Psiarnia zawija 3 osoby z Wojkowic, jednemu wypada telefon , który mu zbieramy z ziemi i oddajemy. Po całym zdarzeniu my jesteśmy trzymani przed stadionem przez policje całą pierwszą połowę oraz przerwę. Psiarnia czekała w tym czasie na posiłki - zjechało się 8 kabaryn. Na mecz wchodzimy w 50 minucie meczu, a wcześniej jesteśmy kamerowani. Prowadzimy sporadyczny doping , z obu stron trochę bluzgów jednak zdecydowanie więcej po stronie gospodarzy. Nasi wygrywają 2-0 i robią kolejny krok ku barażom o 3 ligę , powrót bez przygód.