Ruch - Chrobry 2:0

Na mecz z Chrobrym Głogów, zarząd sprawił nam miłą niespodziankę i bilety można było tym razem nabyć w cenie 2 zł. Spotkanie było na tyle rozgłaszane, że we wcześniejsze dni kibice rozklejili 150 plakatów zrobionych przez kibiców oraz oficialne z klubu. Jednak można stwierdzić, że wszystko poszło na marne. Pikniki zawiodły na całej linii, czego nie można powiedzieć o młynie, który tego dnia liczył około 190 osób...

Na płocie wieszamy dwie flagi "South Inferno" oraz "Ciderland". W pierwszej połowie prezentujemy oprawę, złożoną z malowanej sektorówki (pierwszej na naszym stadionie !) przedstawiającą herb, któremu towarzyszyły po bokach zółto-czarne pasy materiału oraz race - efekt ? super !
W drugiej połowie się rozpadało i zdołaliśmy tylko pokazać transparenty w naszych barwach.
Na meczu byli obecni kibice Gks-u Szombierki z flagš - dzięki za wsparcie, niestety zabrakło kibiców z Głogowa, którzy ostatnio jeżdzą na wyjazdy dobrze, lecz u nas sektor do gości świecił pustkami. Nasi kopacze wygrali 2:0 i jesteśmy coraz bliżej utrzymania się w III lidze, jednak do końca sezonu pozostały trzy kolejki i wszystko może się zdarzyć.
Dodane: 2006-05-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04