Głośny doping, oprawa i emocje na boisku !

Wiele osób oczekiwało na ten mecz z niecierpliwością od momentu, gdy kibice Concordii Knurów ogłosili, że pojawią się w sektorze gości.
My też byliśmy w jakimś stopniu zadowoleniu z faktu, że w końcu ktoś się pojawi na naszym stadionie, bo od ostatniego meczu z Szombierkami sektor gości świecił pustkami.
A tym bardziej, że Concordia to też kibice Górnika Zabrza, więc była okazja, aby pokazać nasz radzionkowski klimat nie byle komu, bo ekipie z ekstraklasy ...

W naszym młynie pojawiło się około 120 osób, a reszta trybun można powiedzieć, że świeciła pustkami. Pikników tylko garstka na trybunie krytej i jak widać pełne trybuny podczas obchodów 95-lecia klubu to tylko jednorazowy wypad.
Oczywiście nie mogło zabraknąć oprawy i jak zawsze South Inferno stanęło na wysokości zadania.
Tym razem oprawa związana była właśnie z ich grupą, która obchodzi w tym roku 10 lat działalności i jest to najdłużej działająca grupa na naszych trybunach.
Na sektorówce pojawiło się odświeżone logo South Inferno z dużym napisem „Ultras”, a do tego na płocie zawisł transparent z nazwą grupy i dużym „X”, który symbolizował 10 lat.
Nad cała prezentacją zostały również odpalone race.
Podczas meczu odpalono też świece dymne w asyście flag na kiju oraz kilka ogni wrocławskich.
Kibiców Concordii Knurów 154 (Na tyle się określili) z jedną większą flagą.
Oprawy żadnej nie zaprezentowali, jednak solidnie dopingowali. Można było usłyszeć parę piosenek, które kojarzone są z Górnikiem Zabrze.
Goście mocno się mobilizowali na przyjazd do nas ze względu na wydarzenia, które miały miejsce tydzień wcześniej w Stolarzowicach, dlatego też policja zatrzymała dwie grupy kibiców Górnika – jedną na Miechowicach, drugą na Stroszku, niedaleko naszego stadionu i skończyło się to tak, że z dużej chmury, mały deszcz.
Emocji również nie zabrakło na boisku. Przyszła pora na lepszego rywala i Cidry po walce do samego końca wygrały 3:2, przegrywając jeszcze do 72 minuty 1:2.
Oby więcej takich meczy, z oprawą, dobrym dopingiem i emocjami na boisku !!
Podziękowana dla wszystkich kibiców, którzy dorzucili swoje pieniądze do puszki Ultras – zebrano aż 392,60 zł !
Dodane: 2014-09-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04