Ostatni wiosenny mecz - dla śp.Starszego!

Na ostatni domowy mecz w rundzie wiosennej zbieramy się w młynie w około 75 osób.
Ilość kibiców w młynie nie najgorsza patrząc na poprzednie mecze, gdzie było nas jeszcze mniej, jednak teraz postanowiliśmy trochę nagłośnić mecz z Woźnikami, ponieważ w ten weekend przypadł dzień wszystkich zmarłych, a pamięć o śp.Starszym nigdy nie zagaśnie, dlatego też podczas spotkania kilka razy zaśpiewaliśmy dla Starszego ...

Dla przypomnienia jeszcze parę sezonów temu, gdy był mecz w dzień śmierci Starszego, czy w jakąś rocznice, to młyn był dwu, czy nawet trzy krotnie większy - gdzie Wy ludzie jesteście? czy na prawdę już zapomnieliście o Ruchu i o śp.Starszym? Pamiętacie swoje słowa przy krzyżu w parku, że nigdy Cidrów i śp.Starszego nie opuścicie ... teraz życie pokazuje, że to była tylko chwila i pięć minut dla Was.
Szacunek do osób, które zostały do dzisiaj !!
Powracając do samego meczu to na płocie zawisły takie flagi jak Ruch Radzionków, Sójcze, RR i śp.Starszy.
Był to też ostatni mecz w tej rundzie dla nas, ponieważ za wydarzenia w Tarnowskich Górach dostaliśmy zakaz wyjazdowy na dwa mecze, więc i w najbliższą sobotę nie możemy jechać na ciekawie zapowiadający się wyjazd z Sarmacją Będzin.
Mimo kiepskiej postawy naszych piłkarzy i przegranego meczu aż 1:3 z Woźnikami, po 90 minutach dziękujemy piłkarzom za postawę w całej rundzie, bo w końcu mamy lidera.
Wszyscy głośno mogliśmy zaśpiewać "Lidera mamy, za chuja go nie oddamy!"
Dodane: 2014-11-05
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04