Nowe flagi, kibice gości i dobry doping, czyli mecz z Myszkowem okiem kibica

Weekend bez meczu to weekend stracony. Każdy fanatyk zgodzi się z takim hasłem.
W minioną sobotę odbyło się kolejne spotkanie przy Narutowicza 11. Tego dnia gościliśmy u siebie drużynę MKS'u Myszków.
Na tym spotkaniu wystawiamy około stu osobowy młyn, co przenosi się na dobry doping z naszej strony.
W pierwszej części spotkania debiutują nowe flagi na kijach - pasiaki, które dały fajny efekt i przy odpalonych petardach ubarwiły smutną IV ligową rzeczywistość. Na płocie pojawiły się flagi: Sójcze, Cidry, Śp. Starszy oraz South Inferno ...

Coś co kiedyś było oczywiste, teraz budzi sensację, bo ... w końcu doczekaliśmy się kibiców gości.
Takie uroki tej ligi, że dokąd się nie wybierzemy wzbudzamy sensację innych, ale na przyjazd do Radzionkowa co niektórym chyba brakuje ikry.
Po wcześniejszych ustaleniach kibice z Myszkowa mieli zasiąść u nas na trybunach, ze względu na brak oficjalnego wyjazdu z ich strony, ale ostatecznie zostali przeprowadzeni koroną stadionu i mogli zasiąść w swoim sektorze.
Wyjazdowicze w Radzionkowie pojawili się w ok. 40 osób i przez większość spotkania wspierali swoją ekipę niezłym jak na tą liczbę dopingiem. Chłopaki z Myszkowa dziękują Nam za pomoc w wejściu na stadion. Tym samym kilkukrotnie z obu stron lecą hasła " Piłka nożna dla kibiców " czy znane i lubiane " Zawsze i wszędzie ...".
Piłkarze notują kolejne wysokie zwycięstwo 5:0 i dokładają kolejną cegiełkę do upragnionego awansu, który miejmy nadzieję będziemy mogli wspólnie świętować pod koniec sezonu, a porażka na początku sezonu z Unią Ząbkowice widocznie była tylko wypadkiem przy pracy.
Szacunek należy się Piotrkowi Rockiemu, który kolejny raz pokazał wielką klasę strzelając trzy bramki w drugiej połowie i tym samym "Rocky" zaliczył pierwszego hat-tricka w swojej karierze.
Można śmiało napisać - był Marian Janoszka, był Marcel Różanka, teraz jest Piotr Rocki i jego zespół!
Dodane: 2015-09-08
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04