Krótko o sobotnim meczu z Zielonymi Żarki

W minioną sobotę rozgrywaliśmy kolejny mecz na naszym stadionie i ponownie wychodzimy zwycięsko w pojedynku z Zielonymi Żarki, tym razem „skromnie” jak na Cidry 3:0, ale jak sami widzieliśmy piłkarze z Żarek wysoko podnieśli poprzeczkę i była to zdecydowanie najlepsza drużyna w tej rundzie, która przyjechała do Radzionkowa.
Póki co musimy zadowolić się tylko meczami na naszym stadionie, ponieważ praktycznie na każdy wyjazd mamy zakaz i nie możemy wspierać naszego zespołu więc staramy się traktować poważnie nawet takie mecze jak z Zielonymi Żarki ..


Na naszym sektorze podczas meczu pojawiło się około 60 kibiców, którzy są w młynie co mecz i bez względu na to, czy gramy właśnie z Żarkami czy Lechem Poznań – im to nie robi różnicy, bo każdy mecz to święto w przeciwieństwie do tych „wielkich” kibiców, którzy przychodzą dopiero jak jest ważniejszy rywal.
Na płocie zawisły dwie flagi w tym jedna, której długo nie było w barwach Polski oraz Cidry.
Doping w przeciągu całego spotkania stał nawet na dobrym poziomie, szczególnie w drugiej połowie, gdy nasi piłkarze otwarli worek z bramkami.
Po meczu dziękujemy piłkarzom za wygraną i kolejny dobry mecz w ich wykonaniu!
Dodane: 2015-10-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04