"Byliśmy spokojni o efekt końcowy". Wyjazd na Górnik Piaski okiem kibica

Sezon ogórkowy w tym roku nie był dla nas zbyt łaskawy. Raz po raz dotykały nas różne mało optymistyczne informacje dotyczące przyszłości naszego Ruchu.
W całym tym zamieszaniu nawet się nie zorientowaliśmy, a już przyszła pora powrócić na ligowy front. Pierwsze spotkanie to wyjazd na dobrze znaną nam dzielnicę Czeladzi – Piaski.
Teren dość gorący bo w rejonie działają mocne FC Sosnowieckiego Zagłębia, stąd wypadało pojechać w przyzwoitej liczbie.
Pierwsze wyjazdy jednak z reguły wychodziły nam całkiem solidnie stąd byliśmy spokojni o efekt końcowy ...

Odpowiednio wcześniej prowadzone zapisy dały nam 53 osoby na liście wyjazdowej.
Na miejscu zbiórki ustawiamy się i robimy fotkę z banerem akcji #StadionDlaCidrów, po czym ładujemy się do busa przy eskorcie, jakby przewożono bojowników ISIS na kryminał.
No cóż ...Powoli zaczynamy się przyzwyczajać, gdyż od Jaworzna byliśmy „na cenzurowanym”, a po tragicznym meczu w Knurowie nasza sytuacja tylko się pogorszyła i osobiście boję się, że pewnego razu otworze lodówkę a tam wyskoczą tarnogórscy kryminalni z kamerą i każą mi paradować z dowodem przy pysku :)
Wracając jednak do samego wyjazdu, droga przebiegła nad wyraz spokojnie, wchodzimy na sektor, który w tamtym roku przysporzył nam odrobinę wrażeń i oczekujemy na pierwszy gwizdek.
Ten jednak przyniósł ... jedno wielkie rozczarowanie. Mecz słaby, nudny, nawet jak na IV ligę przystało.
Do jego jedynych plusów zaliczyć można to, że mimo wszystko wygraliśmy, oraz zamówioną na przerwę pizzę, na którą wyczekiwaliśmy już od 10 minuty spotkania.
Jak widać brak tradycyjnych stoisk gastronomicznych (co jest w IV lidze normą), zmusza fanatyków do kreatywnych rozwiązań.
Po meczu dziękujemy piłkarzom, wracamy w dobrych nastrojach, a w Radzionkowie okrzykiem przypominamy kto wrócił na ligowy front.
Teraz nie pozostaje nam nic innego jak mobilizować ludzi i organizować się na wyjazd do Myszkowa, gdzie jedziemy wszyscy bez wyłamki !
Dodane: 2016-03-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04