Długi weekend w młynie

Sobotni mecz z Concordią Knurów całkowicie nie przypominał tego samego spotkania z tamtego sezonu, gdy na nasz stadion zawitała liczna grupa kibiców z Knurowa, a nasz młyn był o wiele większy, niż ten w sobotę.
Kibice Concordii tym razem nie pojawili się u nas z tego powodu, ponieważ mają kose z prezesem i dopóki on będzie zarządzał klubem to oni nie będą się angażować w ruch kibicowski w Knurowie.
Nasza liczba w młynie nie robiła raczej wrażenie chyba z tego względu, że mecz odbył się w długi weekend i większość raczej wybrała odpoczynek poza domem …Ostatecznie kto miał się pojawić w młynie, to się pojawił i raczej na nudę nie można było narzekać.
Na płocie pojawiły się trzy flagi Ciderland, Ruch oraz Sójcze.
Zawisł również transparent o treści „Mordercy wciąż na wolności 02.05.15 r.”
Odnosił się on do pamiętnych wydarzeń z Knurowa, gdzie kibica na naszych oczach zamordowała policja. Do dzisiaj nikt nie został ukarany, nie me winnych, a mordercy sobie spokojnie żyją wśród społeczeństwa i co gorsze – nadal wykonują swoją prace i są niebezpieczni mając dalej pistolet w ręku.
W drugiej połowie odpalamy jeszcze spontanicznie czerwone ognie wrocławskie i to chyba tyle z wydarzeń na trybunach.
Nasi piłkarze wygrywają 3:1 jednak nic te zwycięstwo nie dało, ponieważ jest już pewne, że w tym sezonie nie awansujemy i nie zagramy w barażach o III ligę.
Jednak nie ma co dramatyzować, fakt, że piłkarsko szkoda tej III ligi, ale IV w przyszłym sezonie również będzie ciekawa pod względem kibicowskim, bo przez reorganizację lig dołączy do nas parę ciekawych ekip.
Sezon się jeszcze nie skończył, bo przed nami ostatni, atrakcyjny wyjazd na Przemszę Siewierz i na zakończenie podejmować będziemy rezerwy Rakowa i kibice już teraz szykują się na to spotkanie.

Dodane: 2016-05-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04