Runda wyjazdowa zakończona w Siewierzu

Meczem w Siewierzu zakończyliśmy wyjazdową rundę.
Biorąc pod uwagę postawę piłkarzy to wyjazdowo zaprezentowaliśmy się całkiem dobrze w tej rundzie i na sam koniec odwiedziliśmy jeszcze Siewierz, gdzie jakiś czas temu lokalni kibice mieli swój młyn, flagi i doping, ale w sobotę się przekonaliśmy, że jest to kolejny klub, gdzie kibice są lub byli, ale tylko na chwilę ...
W kierunku Siewierza wyjechaliśmy zgodnie z planem bez jakiś opóźnień czasowych, oczywiście z obstawą.
Po drodze na jednym ze zajazdów zrobiliśmy fotkę całej wyjazdowej załogi wraz z flagą Brygada RR i na 30 minut przed spotkaniem byliśmy już na miejscu.
Ochrona na miejscu konkretnie przygotowana na nasz przyjazd lecz z wejściem nie było problemów i w zasadzie można było wnieść wszystko.
Parę osób dojechało na stadion autem na własną rękę i ostatecznie wspieramy Cidry w 57 osób, mając ze sobą wcześniej wspomnianą flagę.
Dopingujemy raz z lepszym, raz z gorszym efektem.
Upał podczas spotkania dawał się we znaki jak i również momentami nie dało się patrzeć na to co wyrabiają piłkarze na boisku, którzy przegrali ten mecz 3:2.
Miejscowi bez młyna, jednak od czasu do czasu coś tam śpiewają w naszym kierunku, ale tylko zareagowaliśmy śmiechem na ich doping.
Po meczu przy sektorze rozmawiamy z piłkarzami o ich postawie, ponieważ nie jest to ten sam Ruch Radzionków, który jeszcze niedawno walczył i gryzł trawę na boisku.
Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie lepiej, ale za nim to nastąpi to jeszcze przed nami mecz z rezerwami Rakowa i już teraz kibice robią mega mobilizację, aby godnie pożegnać sezon!
Dodane: 2016-06-08
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04