Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków

Wyjazdowy maraton – tak można nazwać obecną naszą rundę, gdzie chyba pierwszy raz w historii przyszło nam grać trzy mecze pod rząd na wyjeździe. Ostatnim z tej trójki była Sandecja Nowy Sącz ...

Do Nowego Sącza podróżowaliśmy autokarem, gdzie po drodze podziwialiśmy piękne uroki naszej ojczyzny, a dokładnie jeziora i widoki przed Nowym Sączem.
Po dojechaniu pod stadion bez problemów weszliśmy na sektor, nawet osoby które nie były na liście, jednak trzeba stwierdzić, że ochrona wąsów w zielonych kamizelkach jest tam strasznie zakręcona i podobnie jak ostatnim razem można było odnieść wrażenie, że panowie wrócili dopiero z jakiegoś melanżu :)
36 osób to liczba jaka dotarła do Nowego Sącza w tym dwóch kibiców dojechało na własną rękę.
Mieliśmy ze sobą dwie flagi RR oraz Młoda Wiara.
Kibice Sandecji w tym dniu nie utworzyli młyna, ani nie powiesili swoich flag, lecz doping był prowadzony od czasu do czasu na trybunie, gdzie zasiadają pikniki.
My również jakieś większego nacisku na doping nie mieliśmy i tylko od czasu do czasu coś tam zaśpiewaliśmy chociaż w drugiej połowie częściej, ponieważ na boisku było ciekawie i sam mecz był bardzo emocjonujący.
Dwie czerwone kartki dla Nowego Sącza, dziwne faule no i ta 90 minuta, gdzie nasz czarnoskóry napastnik zdobył zwycięską bramką. Szczerze mówiąc, to po jego poprzednich występach mało kto wierzył, że może on coś jeszcze zdziałać, a jednak.
Po meczu wspólnie z piłkarzami cieszymy się z kolejnego zwycięstwa i czekamy aż nas policja wypuści z sektora gości. W tym czasie przechodzący obok naszego sektora kibice Sandecji nieźle się napinają i rzucają w nas kamieniami. Ciężko chyba im się chyba było pogodzić z porażką.
Sytuacja finansowa w naszym klubie jest bardzo ciężka i różne plotki chodzą odnośnie naszego klubu i przyszłości. Mimo tego my żyjemy chwilą, jeździmy na wyjazdy i dopingujemy na całego.
Inni znów wolą narzekać i marudzić jak to jest źle. Szacunek dla tych, co zaliczyli trzy wyjazdy z rzędu!
Dodane: 2012-05-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04