Kibice zagrali w rugby

W okresie zimowym kibice na różny sposób próbują spędzać ze sobą czas organizując różne akcje i inicjatywy, gdzie oczywiście głównym hasłem jest "Żółto-Czarna Ojczyzna".
Dzisiaj rozegrano mecz rugby, gdzie na przeciwko siebie stanęła drużyna młodzieży i ekipa starszych fanatyków.
Mecz rugby zapisał się w naszym grafiku chyba już na stałe, bo to kolejna zima w której rywalizowano na śniegu.
Oczywiście dużo brakowało do prawdziwego meczu rugby, ale żeby nie było jakieś samowolki to wprowadzono pewne zasady jak np. zakaz rzucania piłki do przodu.

Podczas meczu rozegrano cztery połowy po 10 minut, a drużyny składały się z 7 zawodników plus rezerwowi.
Lepsza okazała się drużyna młodzieży, która wygrała po wyrównanym meczu 12:9, a swoją przewagę uzyskali dopiero pod koniec spotkania, bo mniej więcej do końca trzeciej połowy rywalizacja była wyrównana i nikt nie odpuszczał.
W przerwach każdy z zawodników mógł również zjeść kiełbasę z grilla oraz nawodnić swój organizm różnymi "mocnymi" napojami.

Zdjęcia z meczu rugby można zobaczy w naszej galerii w kategorii "inne"

Dodane: 2017-01-29